Kim jest Patrycja Wieja? [wiek, Project Lady, partner]


Zdjęcie @patrycjawiejaa

Patrycja Wieja stała się znana dzięki udziałowi w show TVN Projekt Lady. Od tego momentu zwyciężczyni programu aktywnie dokumentuje swoje życie w mediach społecznościowych. W swoich relacjach podkreśla, że nie cierpi bezczynności i jej głównym celem jest ciągły rozwój. Dlatego też postanowiła podjąć odważną decyzję i wstąpić do wojska.

Ile lat ma Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja urodziła się 2 czerwca 1991 roku w Bielsko-Białej.

Kto to Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja oferuje sesje treningowe personalne oraz zajęcia z jumping fitness. Z pewnością pomocna jest jej tutaj wiedza, jaką zdobyła studiując na kierunku wychowania fizycznego.

W przeszłości kobieta spędziła pewien okres jako tancerka klubowa w Niemczech.

Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu Project Lady (2016), gdzie zajęła pierwsze miejsce. Miała wtedy 25 lat. Nagrodą główną było trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie + opłacenie pobytu. W walce o tytuł i stypendium w Oksfordzie pokonała 11 dziewcząt. Program wówczas miał ogromną oglądalność, przed telewizorami zasiadały nawet 2 miliony widzów.

Następnie Patrycja Wieja wzięła udział w Ninja Warrior Polska, jedna jej występ był nieudany. Na swoim koncie ma też współpracę z Fame MMA. Zaliczyła swój debiut na Fame MMA11, gdzie jej przeciwniczką była Karolina „Way of blonde” Brzuszczyńska. Walkę ostatecznie przegrała. Wygrane pieniądze przekazała swojej rywalce, której brat jest chory na białaczkę. Ten gest spotkał się z wielkim uznaniem mediów i internautów.

Patrycja Wieja prowadzi własną markę z odzieżą sportową, pracuje jako trenerka personalna, a obecnie pracuje nad filmem „Wojowniczka”, w którym ma zagrać główną rolę. Oprócz tego, Patrycja często bywa na imprezach, na które zapraszani są influencerzy. Podczas rozmów z dziennikarzami nie ukrywa, że ma parcie na szkło i stara się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, aby realizować swoje marzenia – podaje radio Eska.

Patrycja Wieja — Instagram

Patrycja Wieja aktywnie działa w social mediach, a zwłaszcza na Instagramie. Jej profil @patrycjawiejaa obserwuje ponad 161 tysięcy osób.

Wcześniej prowadziła także konto @militarycouple.pl, gdzie umieszczała zdjęcia ze swoim partnerem, który jest żołnierzem. Jednak nie zdobyła tym sporej ilości obserwujących. Związek również nie przetrwał.

Patrycja Wieja wstąpiła do wojska

5 sierpnia 2023 roku Patrycja Wieja opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w mundurze i z bronią, informując jednocześnie swoich followersów, że poszła do wojska.

Po przysiędze… Dużo osób pyta, skąd taka decyzja. Dobrze mnie znacie i wiecie, że nie lubię stać w miejscu… cały czas staram się rozwijać. Poczułam, że teraz jest ten moment, chcę się sprawdzić, wyjść ze strefy komfortu i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Czuję, że to jest ten czas, żeby poszukać nowych możliwości, zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje doświadczenie – napisała Wieja.

W dalszej części postu dodała, że nie jest zadowolona, kiedy nic w jej życiu się nie zmienia, a ona nie ma szansy na rozwój.

Chcę wyjść ze swojej strefy komfortu, bo tylko w ten sposób będę mogła osiągnąć nowe cele i spełniać swoje marzenia. Chcę przełamać swoje ograniczenia i przekroczyć wszelkie bariery, które stoją mi na drodze – dodała.