Kim jest Natalia Rybicka? [mąż, dzieci, M jak miłość]


Zdjęcie Instagram @tanatala

Natalia Rybicka to polska aktorka, która zdobyła rozpoznawalność dzięki roli w popularnym serialu „Blondynka”. Niemniej jednak, przez lata swojej kariery wystąpiła w innych znaczących produkcjach. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na temat Natalii Rybickiej.

Natalia Rybicka — wiek, wykształcenie

Natalia Rybicka urodziła się 1 października 1986 roku. W 2023 skończyła zatem 37 lat.

Jest absolwentką liceum ogólnokształcącego o profilu artystycznym. W 2010 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Natalia Rybicka — pochodzenie

Natalia Rybicka urodziła się w Warszawie. Wychowała się w Aninie.

Natalia Rybicka — wzrost

Natalia Rybicka ma 164 centymetry wzrostu.

Natalia Rybicka — mąż, dzieci

Od 2017 roku Natalia Rybicka jest w związku z operatorem filmowym Michałem Sobocińskim. Trzy lata później podczas wyjazdu do Wenecji para zaręczyła się, a w następnym roku miejsce miała ceremonia ślubna na Sycylii. Ślub Natalii Rybickiej i Michała Sobocińskiego odbył się wyłącznie w gronie najbliższych im osób, a obrączki parze podały dzieci pana młodego z poprzedniego małżeństwa, Hanna i Zakk.

7 czerwca 2022 para przywitała na świecie córkę. Jak ma na imię córka Natalii Rybickiej? Dziewczynka otrzymała imię Helena. Na zdjęciach udostępnianych przez aktorkę i operatora na Instagramie możemy dostrzec również dwójkę dzieci Michała Sobocińskiego. W rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl Natalia Rybicka podkreśliła, że jest szczęśliwa, tworząc patchworkową rodzinę.

Michał z dzieciakami odwrócił całe moje życie do góry nogami. Poznawaliśmy się i uczyliśmy się siebie nawzajem. To cudowne dzieciaki i tworzymy obecnie zgraną rodzinkę. Mam nadzieję, że wiedzą, że mogą na mnie liczyć i zwrócić się do mnie z każdym tematem. Nie wyobrażam już sobie życia bez nich.

Jesienią 2022 roku Natalia Rybicka i Michał Sobociński wrócili do Polski po latach życia na obczyźnie. Obecnie mieszkają w Konstancinie.

Michał Sobociński to uzdolniony operator filmowy, który ma imponujące doświadczenie w pracy przy produkcjach telewizyjnych, takich jak „Prawo Agaty”, „Singielka” i „Belfer”, a także przy filmach kinowych, w tym „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” (2017) oraz „Filip” (2022).

Warto również wspomnieć, że prywatnie Michał Sobociński jest synem znanej aktorki Hanny Mikuć, która zdobyła szeroką rozpoznawalność dzięki roli Krystyny Filarskiej w popularnym serialu „M jak miłość”, oraz Piotra Sobocińskiego, który również był uznanym operatorem filmowym.

Natalia Rybicka — filmy, seriale

Przykładowe produkcje z filmografii Natalii Rybickiej:

 • „Samo życie”
 • „Plebania”
 • „Wszystko będzie dobrze”
 • „Londyńczycy”
 • „Idealny facet dla mojej dziewczyny”
 • „Szpilki na Giewoncie”
 • „Ratownicy”
 • Syberiada polska”
 • „Prawo Agaty”
 • „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”
 • „Na dobre i na złe”
 • „Blondynka”
 • „Czarny mercedes”

Natalia Rybicka zagrała także epizod w „M jak miłość”, gdzie na planie spotkała się ze swoją teściową Hanną Mikuć.

Natalia Rybicka — Instagram

Natalię Rybicka można znaleźć na Instagramie pod nazwą @tanatala. Obserwuje ją prawie 9 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Natalia Rybicka — ciekaowstki

Aktorka trenuje taniec nowoczesny, klasyczny i disco dance. Dwukrotnie została mistrzynią Polski w Disco Dance Freestyle.