Kim jest Aleksandra Żuraw? [wiek, dziecko, Top Model]


Zdjęcie Instagram @aleksandrazuraw

Aleksandra Żuraw zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top Model” emitowanym przez TVN. Początkująca modelka zyskała sympatię widzów, choć nie odniosła sukcesu na międzynarodowych wybiegach. Niemniej jednak może pochwalić się imponującym dorobkiem jako influencerka. Jej kanał na YouTubie „Olka Żuraw. Matka Łajdaczka”, gdzie publikuje filmy pokazujące jej codzienne życie oraz to, jak radzi sobie z wychowaniem córki, cieszy się ogromną popularnością, a profil na Instagramie obserwuje ponad 340 tys. osób.

Ile lat ma Ola żuraw?

Aleksandra Żuraw urodziła się w 1994 roku, co oznacza, że ma obecnie 29 lat.

Aleksandra Żuraw — ciężkie dzieciństwo

W podcaście „Tak Mamy!” Aleksandra Żuraw postanowiła podzielić się swoją traumatyczną przeszłością z okresu dzieciństwa. Opowiedziała o trudnych wydarzeniach, które rozegrały się w jej rodzinnym domu, gdzie przeżyła prawdziwe piekło. Była modelka wyznała, że najbliżsi zrujnowali jej psychikę.

Moje dzieciństwo ukształtowało się w cieniu ojca z cechami narcystycznymi oraz matki, która była współuzależniona i zamykała oczy na liczne zdrady. Rozwód rodziców, do którego doszło, gdy miałam 13 lat, był dla mnie traumatycznym przeżyciem, którego byłam świadkiem. To właśnie rodzice przyczynili się do skrajnego upadku mojego stanu psychicznego w okresie dorastania – wyznała Żuraw.

Aleksandra podkreśliła, że w jej domu nie brakowało także przemocy fizycznej. Niemniej jednak te doświadczenia pomogły jej rozwinąć mądrość emocjonalną, którą obecnie z powodzeniem wykorzystuje w swoim życiu.

Byłam ciągana po policjach, były oskarżenia o okropne rzeczy rodziców wzajemnie wobec siebie. Ale teraz wiem, że te wszystkie przeżycia, to co tam się działo, jest niezwykle wnoszące. Ja mam niezwykle rozbudowaną mądrość emocjonalną dzięki temu i właśnie tak staram się na to patrzeć. A działy się przeróżne okropne rzeczy. Była też przemoc fizyczna, było absolutnie wszystko – opowiadała ze łzami w oczach Ola.

Aleksandra Żuraw – „Top Model”

W programie „Top Model” emitowanym na antenie TVN Aleksandra Żuraw pojawiła się w 2014 roku. Mimo że jej ciało pokryte było tatuażami, jurorzy dali jej kredyt zaufania. Ostatecznie zajęła 6. miejsce.

Jak Ola wspomina swój udział w programie?

To był niezwykły czas, pamiętam jak wracaliśmy i robiłam dla wszystkich kolację. Piekłam szarlotkę bez masła, bo nie było masła w lodówce. Byliśmy bardzo zżyci. Ja byłam bardzo wspierająca na planie, co nie zawsze było pokazane i nie zawsze znalazło się w montażu. Wiadomo, my tam spędziliśmy 8 tygodni, a czasu antenowego jest niewiele, każdy chciałaby się pokazać i każdego chce się pokazać – opowiadała w Dzień dobry TVN.

Z kim ma dziecko Ola Żuraw?

Ola Żuraw w 2018 roku urodziła córkę Apolonię. Co ciekawe, w dniu porodu ważyła aż 112 kg. Po urodzeniu dziecka wzięła się jednak za siebie i w konsekwencji schudła imponujące 40 kilogramów.

Z ojca dziecka rozstała się, ale mężczyzna widuje się z córką. Aleksandra Żuraw przyznaje, że w aspekcie rodzicielstwa „staje na wysokości zadania”.

Po jakimś czasie w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Ich miłość okazała się na tyle wielka, że nowy partner poprosił Olę o rękę. Oświadczyny odbyły się w jaskini w górach, a Żuraw była totalnie zaskoczona całą sytuacją. We wrześniu 2022 roku para wzięła ślub.

Niedługo po tym zakochani poinformowali, że spodziewają się dziecka, niestety ciąża okazała się pozamaciczna. Ola bardzo przeżyła to wydarzenie.

Po 7 miesiącach Aleksandra Żuraw za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosną nowinę.

Chcemy wam o kimś powiedzieć – napisała Żuraw pod filmikiem, na którym nie szczędzili sobie czułości ze swoim partnerem.

Pod postem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo gratulacji. Okazuje się, że para spodziewa się córki, o czym celebrytka poinformowała swoich obserwatorów w kolejnym poście na Instagramie.

Aleksandra Żuraw — Instagram, Youtube

Aleksandra Żuraw prowadzi konto na Instagramie, gdzie jako @aleksandrazuraw zebrała już 352 tysiące obserwujących.

Jest także obecna na YouTube, gdzie zamieszcza fimiki dotyczące rodzicielstwa, mody, jej życia prywatnego, a także wypowiada się na temat prowadzenia swoich działalności gospodarczych. Zebrała tam imponującą liczbę 471 tys. subskrybentów.