TOP 10 lumpeksów w Gdyni! Najlepsze Second Handy w Gdyni

W sercu urokliwej Gdyni kryją się liczne second handy, które przyciągają miłośników vintage i oryginalnych stylizacji. Od nadmorskich wydm po zatłoczone zaułki miasta, top 10 lumpeksów w Gdyni to miejsca, gdzie można odnaleźć nie tylko ubrania, ale również historię i inspiracje! Przygotuj się na fascynującą podróż po najlepszych second handy w Gdyni.

Lumpeksy w Gdyni – moda na rzeczy używane i tanie

Lumpeksy w Gdyni i innych miastachw Polsce stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. Ten trend sprawia, że przyciągają różnorodne grono klientów poszukujących unikalnych, ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań w świecie mody. Dlaczego?

 1. Zrównoważona moda: W dzisiejszych czasach wielu ludzi zwraca uwagę na wpływ przemysłu odzieżowego na środowisko. Kupując używane ubrania, przyczyniają się do zrównoważonej mody i ograniczają ilość odpadów tekstylnych.
 2. Unikalność: Lumpeksy oferują unikalne ubrania i akcesoria, które trudno znaleźć w tradycyjnych sklepach. 
 3. Osobisty styl: Coraz więcej osób odkrywa, że moda polega na wyrażaniu swojego osobistego stylu, a lumpeksy pozwalają na tworzenie unikalnych i niepowtarzalnych stylizacji.
 4. Ekonomiczność: Ubrania w lumpeksach są zazwyczaj tańsze niż nowe.
 5. Kultura vintage: Vintage stało się popularne w modzie, a lumpeksy są doskonałym źródłem ubrań i akcesoriów z przeszłości.
 6. Rozwijanie kreatywności: Zakupy w lumpeksach to szansa na tworzenie wyjątkowych stylizacji.
 7. Recykling mody: Kupując używane ubrania, przyczyniamy się do recyklingu mody i wykorzystania ponownie już istniejących rzeczy.

TOP 10 lumpeksów w Gdyni! Najlepsze Second Handy w Gdyni

Oto ranking 10 najlepszych lumpeksów w Gdyni, przygotowany na podstawie opinii znalezionych w internecie oraz informacji lokalnych.

1. Ciucholand Nowy, ul. Chwaszczyńska 21

Ciucholand Nowy to jeden z największych i najbardziej znanych lumpeksów w Gdyni. Sklep  ma powierzchnię około 1000 metrów kwadratowych i znajdziemy tu szeroki wybór ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym ubrania znanych marek.

 • Sklep Ciucholand Nowy jest otwarty od 2015 roku.
 • Podzielony na dwie strefy: dla kobiet i dla mężczyzn.
 • W sklepie często odbywają się promocje i wyprzedaże.

2. Second Hand Mrówa, ul. Cieszyńskiego 38

Second Hand Mrówa to duży i popularny lumpeks w Gdyni. Znajduje się w Pasażu Chełmskim i ma powierzchnię około 200 metrów kwadratowych. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00.

 • Sklep Second Hand Mrówa jest otwarty od 2020 roku.
 • Jest popularnym miejscem wśród mieszkańców Gdyni i okolic.
 • W sklepie można znaleźć ubrania vintage i retro.

3. Fuks, ul. Świętojańska 41

Fuks to znana sieć second handów, która ma również swoje sklepy w Gdyni. W sklepie Fuks w Gdyni znajdziemy szeroki wybór ubrań, w tym ubrania znanych marek. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-19:00.

 • Sklep Fuks jest otwarty od 2010 roku.
 • Jest przyjazny dla środowiska, ponieważ promuje ideę recyklingu ubrań.
 • Sklep ma powierzchnię około 100 metrów kwadratowych.
 • Wyróżnia się na tle innych lumpeksów w Gdyni szerokim wyborem ubrań znanych marek. W sklepie można znaleźć ubrania z najnowszych kolekcji, w tym ubrania w promocyjnych cenach. Zara, H&M, Nike, Adidas, Calvin Klein i wiele innych.

4. Ciucholand, ul. Morska 35

Ciucholand to kolejny duży lumpeks w Gdyni, który znajduje się w centrum miasta. Jeden z największych i najbardziej znanych lumpeksów w Gdyni. Ma powierzchnię około 1000 metrów kwadratowych. Znajdziemy tu szeroki wybór ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym ubrania znanych marek, w każdym stylu i rozmiarze. Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-19:00.

 • Ceny ubrań w sklepie Ciucholand są konkurencyjne. Ubrania nowe są sprzedawane za 15 zł za kg, a ubrania używane za 10 zł za kg. W sklepie często odbywają się promocje i wyprzedaże, dzięki którym można kupić ubrania w jeszcze niższej cenie.

5. Second Hand, ul. Piłsudskiego 33

Sklep z odzieżą używaną Second Hand mieści się w Gdyni przy ulicy Piłsudskiego 33. Jest to niewielki, kameralny sklep, który oferuje szeroki wybór odzieży używanej dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment sklepu jest regularnie uzupełniany, dzięki czemu można znaleźć w nim zarówno modne ubrania, jak i klasyki. Sklep Second Hand jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00, w soboty od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od 11:00 do 15:00.

6. Second Hand, ul. Świętojańska 59

Second Hand to kolejny mały, ale klimatyczny lumpeks, który znajduje się w centrum miasta. Sklep ma ciekawy wybór ubrań, w tym ubrania vintage i retro.

7. Ciucholand, ul. Morska 80

Jest to jeden z większych sklepów Ciucholand w Polsce, oferujący szeroki wybór odzieży używanej dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment sklepu jest regularnie uzupełniany, dzięki czemu można znaleźć w nim zarówno modne ubrania, jak i klasyki.

8. Ciucholand, ul. Chylońska 173

Ciucholand to duży lumpeks, który znajduje się w dzielnicy Chylonia. Szeroki wybór ubrań, w tym ubrania znanych marek.

9. Ciucholand, ul. Wielka 11

Jest to jeden z mniejszych sklepów Ciucholand w Polsce, oferujący szeroki wybór odzieży używanej dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ceny w sklepie są bardzo przystępne. Ubrania można kupić już od kilku złotych. Sklep oferuje również możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od zakupu. Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 14:00, a w niedzielę jest zamknięty.

10. Ciucholand, ul. Sobieskiego 20

Ciucholand to duży lumpeks, który znajduje się w dzielnicy Redłowo. 

Ranking został przygotowany na podstawie następujących kryteriów:

 • Wybór ubrań: Ilość i różnorodność ubrań dostępnych w sklepie.
 • Jakość ubrań: Stan ubrań, w tym ich wygląd i trwałość.
 • Ceny: Przystępność cenowa ubrań.
 • Lokalizacja: Dogodna lokalizacja sklepu.

Dodaj komentarz