Kim jest Agnieszka Hyży? [wzrost, dzieci, mąż]


Zdjęcie Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży to znana polska dziennikarka i prezenterka, która od wielu lat związana jest z telewizją Polsat. Była prowadzącą wielu programów rozrywkowych, w tym „Twoja twarz brzmi znajomo”, prowadziła także kulisy „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jest żoną popularnego piosenkarza, Grzegorza Hyżego.

Ile lat ma Agnieszka Hyży?

Prezenterka urodziła się 19 marca 1985 roku, ma zatem 38 lat.

Agnieszka Hyży — wykształcenie

Agnieszka Hyży ma wyższe wykształcenie. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Agnieszka Hyży — wzrost

Trudno znaleźć dokładną informację, ile dokładnie wzrostu ma Agnieszka Hyży, jednak ze względu na to, że pracowała jako modelka, a także brała udział w licznych konkursach piękności, z pewnością mierzy przynajmniej ok. 175 cm.

Agnieszka Hyży — kariera

W 2002 roku Agnieszka wraz ze swoją mamą, zostały laureatkami konkursu „Matka i córka”, zorganizowanego przez firmę kosmetyczną Oriflame. Nagrodą główną było prawo do całorocznej kampanii reklamowej dla sieci Oriflame, co stanowiło punkt wyjścia dla kariery fotomodelki Agnieszki. W tym okresie rozpoczęła współpracę z kilkoma agencjami modelek.

W 2005 roku Agnieszka Hyży zdobyła tytuł Miss Śląska i wzięła udział w konkursie Miss Polski, docierając do finału. To był moment, w którym jej kariera medialna nabierała tempa. Wzięła udział w programie rozrywkowym „Ciao Darwin”, gdzie poznała Marcina Mroczka, z którym potem przez 4 lata tworzyli parę.

Od 2007 roku Agnieszka zaczęła prowadzić program „Się kręci”. Następnie stała się gospodynią programów „Gwiezdny Cyrk” oraz „Grunt to rodzinka”. Ponadto wielokrotnie pełniła funkcję gospodyni konkursów piękności. Agnieszka Hyży pracowała także jako prezenterka kululisów programów „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jej kariera w mediach rozwijała się dynamicznie, a jej wszechstronne umiejętności sprawiły, że stała się cenioną prezenterką i osobowością telewizyjną.

Agnieszka Hyży i Marcin Mroczek

Agnieszka Hyży pojawiła się w mediach jako Agnieszka Popielewicz. W 2004 roku nawiązała romans z Marcinem Mroczkiem, który wówczas cieszył się ogromną popularnością w roli Piotrka w serialu „M jak miłość”. Spotkali się na planie programu „Ciao Darwin”, który był realizowany przez TVN.

Pierwsze wrażenie było dość zabawne – Marcin pomylił moje imię z imieniem mojej koleżanki, kiedy próbował się ze mną skontaktować! To mnie początkowo nieco zirytowało, a nawet myślałam o podaniu mu numeru mojej koleżanki. On jednak szybko zrozumiał, że zrobił błąd, przeprosił mnie i stanął na wysokości zadania. Wtedy pomyślałam, że taki znany aktor na pewno próbuje umawiać się na randki z wieloma dziewczynami! Byłam ostrożna i obserwowałam go, bo bałam się zaangażować… – wspominała Agnieszka w wywiadzie dla magazynu „Świat seriali”. Ostatecznie okazało się, że Marcin to wspaniały, godny zaufania mężczyzna z dużą dawką romantyzmu i pomysłowości. Byli razem przez cztery lata, zanim rozstali się w 2008 roku.

Kto był pierwszym mężem Agnieszki Hyży?

Przed zakończeniem związku z Marcinem Mroczkiem, Agnieszka Hyży zdobyła popularność jako prezenterka Polsatu. To wtedy, na korytarzach telewizji, poznała Mikołaja Wita, który wówczas odgrywał rolę kierownika produkcji w Polsacie. W przeciwieństwie do swojego poprzedniego związku z znanym aktorem Agnieszka postanowiła zachować swoje relacje z producentem telewizyjnym w prywatności. Nie udzielała wywiadów z nowym partnerem ani nie występowała z nim publicznie.

Niespodziewanie, w czerwcu 2011 roku, celebrytka ogłosiła mediom, że planuje ślub za dwa miesiące.

Odczuwam pewien niepokój, bo wejście w dorosłość i zakładanie rodziny to wielkie wydarzenie, ale także wyzwanie – przyznała w wywiadzie udzielonym redakcji „Twojego Imperium”.

Agnieszka Hyży, pod panieńskim nazwiskiem Popielewicz, i Mikołaj Wit zawarli związek małżeński 6 sierpnia w sanktuarium w Białej Rawskiej. Ceremonia weselna odbyła się w hotelu w okolicach Rawy Mazowieckiej. Na ich ślubie pojawiło się wiele znanych osobistości, w tym Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Dorota Gardias i Dariusz Pachut, Cezary i Edyta Pazurowie oraz Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska.

Na początku 2013 roku para powitała na świecie córkę o imieniu Marta. Według doniesień kolorowych gazet Agnieszka Popielewicz zmagała się wówczas z depresją poporodową, co wpłynęło negatywnie na jej małżeństwo.

Aga cały czas martwiła się o zdrowie małej, nie oddzielała się od niej na chwilę, poświęcając dziecku całą swoją uwagę, przez co zapomniała o mężu. Mikołaj czuł się odtrącony i opuszczony. Ostatecznie oboje podjęli wysiłek, aby uratować swój związek. Agnieszka pozwoliła Mikołajowi zaangażować się w opiekę nad córką i zatrudniła nianię, aby móc powrócić do pracy i zyskać więcej czasu dla swojego męża… – donosili znajomi pary w wywiadzie dla „Na Żywo”.

Niestety, te działania również nie przyniosły pożądanego rezultatu. Pierwsze spekulacje o rozpadzie ich związku pojawiły się w czerwcu 2014 roku. Powodem kryzysu był brak czasu dla siebie nawzajem, spowodowany natłokiem pracy.

Na początku Mikołaj rozumiał stan Agnieszki i starał się ją wspierać, ale to trwało zbyt długo. Stracił wiarę, że sytuacja poprawi się wkrótce i poczuł się odrzucony. Wtedy zaczął zastanawiać się nad rozwodem… Często znikał na całe dni, prawdopodobnie spotykał się z przyjaciółmi. A Agnieszka spędzała większość czasu poza pracą sama z dzieckiem i z teściami – relacjonowali informatorzy magazynu „Na Żywo”.

Agnieszka Popielewicz i Mikołaj Wit zdecydowali się na rozwód, który doszedł do skutku w grudniu 2014 roku. Rozstanie odbyło się bez wydawania wyroku o winie, ponieważ para wcześniej ustaliła szczegóły swojego rozstania. Za pośrednictwem prawników dokładnie podzielili swój majątek i doszli do porozumienia w kwestii opieki nad swoją półtoraroczną córką Martą. Postanowili, że Agnieszka wraz z córką pozostaną w dotychczasowym mieszkaniu, aby zapewnić małej jak najmniejsze zmiany. To Mikołaj zdecydował się na wyprowadzkę. Oboje zobowiązali się do opieki nad dzieckiem na zmianę. Mikołaj zadeklarował, że będzie opiekować się córką, gdy Agnieszka będzie zajęta pracą.

Kto jest mężem Agnieszki Hyży?

Po rozwodzie Agnieszka Popielewicz związała się z Grzegorzem Hyżym. W 2015 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w Rzymie. Para doczekała się syna Leona, który obecnie ma już dwa lata. Oboje starają się chronić swoją prywatność, znacznie bardziej niż to miało miejsce kilka lat wcześniej. Agnieszka uważa, że taka decyzja wpłynęła pozytywnie na ich życie.

Mimo to Agnieszka i Grzegorz co roku obchodząc swoją rocznicę ślubu, publikują romantyczne zdjęcia w sieci, co jest wyrazem ich miłości.

Ile dzieci ma Agnieszka Popielewicz (Hyży)?

Agnieszka jest mamą Marty z małżeństwa z Mikołajem Witem oraz Leona, którego doczekała się z Grzegorzem Hyżym. Z kolei Grzegorz ma dwóch synów z pierwszego związku. Jak ma na imię pierwsza żona Hyżego? To Maja Hyży, polska piosenkarka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor.

Agnieszka Hyży — Instagram

Agnieszka Hyży prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @agnieszka_hyzy. Aktualnie jej profil obserwuje 170 tysięcy użytkowników tego serwisu.