Kim jest Paulina Chapko? [mąż, dzieci, Instagram]


Zdjęcie Instagram @paulina_chapko

Paulina Chapko zyskała rozpoznawalność jako aktorka znaną m.in. z roli w serialu „Na Wspólnej”. Podobnie jak jej bliźniaczka Karolina, unika wystąpień medialnych i rzadko udziela wywiadów. W maju 2022 roku gwiazda ogłosiła, że z narzeczonym spodziewają się dziecka. Niedawno, za pośrednictwem Instagrama, Chapko podzieliła się radosną wiadomością o narodzinach swojego dziecka. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie dłoni nowo narodzonego synka dnia 10 lipca 2022 roku. Od tego czasu czasami publikuje urocze zdjęcia w towarzystwie swojego syna.

Paulina Chapko — wiek

Paulina Chapko urodziła się 15 listopada 1985 roku w Nowym Sączu, zatem obecnie ma 37 lat.

Paulina Chapko — wykształcenie

Absolwentka Wydziału Aktorskiego filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu, którą ukończyła w 2008 roku.

Czy Paulina Chapko ma siostrę?

Paulina Chapko ma siostrę bliźniaczkę. Karolina Chapko również zajmuje się aktorstwem.

Siostry Chapko już w liceum ujawniły swój talent aktorski, zyskując pierwsze doświadczenie scenicze w nowosądeckim Teatrze Robotniczym, gdzie kształtowały swoje pasje. Ich debiutanckim spektaklem była „Serenada” Sławomira Mrożka. Od najmłodszych lat fascynowała je idea bycia aktorem, gdzie możliwe jest ciągłe przeistaczanie się i wcielanie w różne postacie. Aktorstwo stało się zarówno ich pasją, jak i sposobem na życie, na scenie czują się jak ryby w wodzie.

Kiedy Paulina i Karolina miały po 10 lat, na świat przyszły Ola i Ala, kolejne bliźniaczki. Młodsze siostry też związały swoją przyszłość z teatrem. Obie ukończyły Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Paulina Chapko — kariera

Paulina Chapko ma na koncie liczne role w popularnych filmach i serialach, zagrała m.in. w „Na Wspólnej”, „Ojcu Mateuszu”, „Sala Samobójców”, „11 minut” i „Wściekłość”. Z kolei w filmie „Oszukane” zagrała razem ze swoją siostrą Karoliną. Obie siostry zagrały wspólnie także w filmie „Ultraviolet”. Ciekawostką jest, że Karolina wystąpiła w teledysku do piosenki „Yuma” Kazika w roku 2012.

Kto jest mężem Pauliny Chapko?

Mężem Pauliny Chapko jest ekwadorski piłkarz Joel Valencia. Sportowiec przez kilka lat występował w barwach polskich klubów. W przeszłości był zawodnikiem Piasta Gliwice oraz Legii Warszawa, w ubiegłym roku grał zaś w hiszpańskim AD Alcorcon. Aktualnie napastnik jest związany z angielskim klubem Brentford, który wypożyczył go holenderskiej drużynie De Graafshap.

Para wzięła ślub na Dominikianie, co było spełnieniem marzeń aktorki.

Tak właśnie to sobie wyobrażałam. Bajkowy ślub na rajskiej wyspie, skrojony na miarę z naszych marzeń, naszej miłości i odwagi, aby żyć w zgodzie ze sobą. Tak w naszym stylu, na przygodzie, na słońcu, na bosaka! – napisała Paulina Chapko na swoim Instagramie pod relacją ze ślubu.

Paulina Chapko rzadko publikuje zdjęcia w towarzystwie swojego partnera. Unika również dzielenia się szczegółami życia osobistego z mediami. Niemniej jednak jej siostra, Karolina, w jednym z wywiadów dla Jastrząb Post, nie szczędziła komplementów swojemu szwagrowi, wyrażając ogromne uznanie wobec niego. Opisała go jako „wspaniałego, dojrzałego, niezwykle dobrego i fantastycznego człowieka”.

Czy Karolina Chapko ma dzieci?

W maju 2022 roku Paulina Chapko ogłosiła, że z narzeczonym spodziewają się dziecka, a 10 lipca 2022 roku za pośrednictwem Instagrama, aktorka podzieliła się radosną wiadomością o jego narodzinach. Od tego czasu czasami publikuje urocze zdjęcia w towarzystwie swojego syna.

Paulina Chapko — Instagram

Paulina Chapko prowadzi konto na Instagramie – można ją tam znaleźć pod nazwą @paulina_chapko. Aktualnie jej profil obserwuje 46,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.