Kim jest Agnieszka Mielczarek? [wiek, partner, Instagram]


Zdjęcie Instagram @agnieszka_mielczarek_coach

Agnieszka Mielczarek to była żona Pascala Brodnickiego, również związana z branżą gastronomiczną. Uchodzi za specjalistkę od spraw zdrowego żywienia i promuje m.in. catering dietetyczny. Od ponad 10 lat pracuje z klientami indywidualnymi. Swoją wiedzą zaczęła dzielić się wydając serię książek oraz za pośrednictwem swojego kanału żywieniowego na Youtube „Jedz Inaczej”. Jest współzałożycielką BistroBox, który robi rewolucję na rynku diet pudełkowych.

Agnieszka Mielczarek — wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mielczarek w 2023 roku będzie obchodziła swoje 47. urodziny.

Agnieszka Mielczarek — trudne dzieciństwo

W dzieciństwie Agnieszka Mielczarek doświadczyła niesamowitej tragedii. W 2016 roku podzieliła się tą historią, która miała wpływ na jej karierę.

Mój los. Kiedy byłam dzieckiem, straciłam oboje rodziców. Mój tata zmarł, kiedy miałam cztery lata, a mama odeszła, gdy miałam jedenaście lat. Oboje walczyli z chorobą nowotworową. To doświadczenie sprawiło, że już jako dziecko zrozumiałam, jak ważne jest zdrowie. Te straszne wydarzenia pomogły mi określić swoje priorytety – podkreśliła.

Życiowa tragedia miała wpływ na jej rozwój osobisty. Kobieta twierdzi, że tragiczne wydarzenia uczyniły ją bardziej empatyczną i wrażliwą na cierpienie oraz potrzeby innych ludzi.

Kiedy rozpoczynałam pracę jako coach, wyobrażałam sobie, że przychodzić będą młode kobiety, które pragną wyglądać atrakcyjnie. Jednak okazało się, że głównie są to panie w wieku około czterdziestu lat, często po przejściach, takich jak rozwody czy separacje. To także kobiety, które wychowały dzieci i teraz mają więcej czasu dla siebie – wyznała w 2016 roku.

Dlaczego Agnieszka Mielczarek rozstała się z Pascalem?

Agnieszka Mielczarek i Pascal Brodnicki poznali się w jednej z warszawskich restauracji. Oboje od razu zwrócili na siebie uwagę.

Była pełna elegancji i delikatności – to było nie do przegapienia. Dodatkowo jeszcze rozmawiała po francusku. Wyglądała jak prawdziwa Francuzka – wspominał Pascal Brodnicki.

Spotkaliśmy się w restauracji, byłam tam na biznesowym lunchu, a Pascal po prostu wszedł. Nie wiedziałem, że to jest Pascal, ponieważ nie miałam telewizora. Ale przyszło mi do głowy, że już wcześniej widziałem tego chłopaka gdzieś, pewnego dnia przed zamknięciem Prohibicji, w knajpie Marka Kondrata i Bogusława Lindy, która już nie istnieje. Byłam pewna, że to był on. Pamiętałam chłopaka z włosami związanymi w kitkę, siedzącego w czarnym rozpadającym się jeepie i z psem na ramieniu – opowiadała Agnieszka Mielczarek w wywiadzie udzielonym VIVA! w roku 2017.

Czym Pascal zachwycił Agnieszkę? Okazało się, że swoją osobowością.

Pascal to ciepły człowiek, ale jednocześnie o silnym charakterze. Nie toleruje niesprawiedliwości i nie płaszczy się przed innymi. Nie ulega wpływom, nie jest osobą, która łamie swoje zasady w poszukiwaniu sławy. Nie da się go kupić. To mężczyzna z charakterem, za co go ogromnie szanuję. Jedną z jego najlepszych cech jest to, że nie da się nim manipulować. Jego popularność i rozpoznawalność to tylko efekt przypadku. Nie marzył o tym, by stać się kuchnią telewizyjną gwiazdą. On jest szczery i autentyczny – dowiadujemy się z wywiadu dla VIVY!

Przy pierwszym spotkaniu niestety oboje zapomnieli wymienić się numerami telefonów. Na szczęście menadżer restauracji, w której się spotkali, przyszedł im z pomocą. Była to miłość od pierwszego wejrzenia.

On był popularnym restauratorem, a ona tłumaczką języka francuskiego. To Pascal Brodnicki zaszczepił w Agnieszce Mielczarek miłość do gotowania. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Dzielili wspólne zainteresowania i, co najważniejsze, miłość. Z czasem partnerka kucharza stała się jego menadżerką. Niedługo potem napisała kilka książek i zaczęła prowadzić bloga kulinarnego.

Para była razem od 2004 roku. Szybko postanowili zamieszkać razem. W maju 2008 roku na świat przyszedł ich syn, Leo. Zakochani spędzali wiele czasu razem, najlepiej na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, 200 kilometrów od Warszawy. Ich tajemnica udanego związku? Wspólne priorytety, podobne wartości i praca zespołowa, a także pasja i wzajemne zrozumienie.

Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu. Mimo to w zgodzie dzielą się opieką nad 15-letnim Leo. Patrząc na treści zamieszczane w mediach społecznościowych, można wnioskować, że ich życie zawodowe nie ucierpiało z powodu zmian w życiu prywatnym. Czy jednak na pewno? W ubiegłym roku ukochana restauratora pożegnała się z widzami programu „Tuba smaku,” który był prowadzony przez firmę Pascala. Prowadziła ten program od 2017 roku. Okazuje się bowiem, że były mąż nie płacił jej od dłuższego czasu…

Zdecydowałam się zrezygnować z prowadzenia programu 'Tuba smaku,’ ponieważ nie chciałam podpisywać umowy, która była dla mnie niekorzystna. Dodatkowo, nie otrzymywałam wynagrodzenia za moją pracę od 2 lat – wyjaśniła.

Ponieważ byli małżonkowie nie byli w stanie dogadać się w kwestiach biznesowych, Agnieszka ogłosiła, że to koniec jej udziału w projekcie.

To bardzo przykre. Pewnie dzisiaj zobaczycie ostatni odcinek ze mną na moim kanale… Dziękuję za te lata, moi drodzy – ogłosiła na Instagramie.

Kto jest narzeczonym Agnieszki Mielczarek?

Agnieszka Mielczarek niewiele opowiada o swoim nowym partnerze. Jakiś czas temu na swoim Instagramie pochwaliła się jednak nagraniem z wyjątkowej dla nich chwili. Ukochany poprosił ją o rękę, a gwiazda powiedziała „tak”.

Nie mogę się z Wami nie podzielić… Skoro świadkami było kilkudziesięciu pasażerów lotu… A ja mam tu najwspanialsze, najwierniejsze dziewczyny, z którymi wspieramy się codziennie, Tak – czytamy we wpisie gwiazdy.

Agnieszka Mielczarek – Instagram

Profil Agnieszki Mielczarek na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @agnieszka_mielczarek_coach. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 84,3 tysiaca użytkowników tego serwisu.